Vyhledávání dovolené v Norsku

Dovolená Špicberky - Špicberky 2022

Dovolená Špicberky - Špicberky 2022

Špicberky – pozvánka do Arktidy

17.6. - 26.6.2022
Dle programu
Letecká

 
 
66 800 Kč

Dovolená 2022 - Špicberky v 0hvězdičkovém ubytování Špicberky – pozvánka do Arktidy, v délce 10 nocí, v termínu pátek 17. červen 2022 až neděle 26. červen 2022, letecká doprava za 27 dní. Strava je formou dle programu. Letní last minute pobyt Norsko za 66800,- CZK od cestovní agentury Travelportal.

Špicberky - plavba - Dovolená Špicberky - Špicberky 2022

Špicberky - plavba

3.7. - 13.7.2022
Dle programu
Letecká

 
 
199 000 Kč

Dovolená 2022 - Špicberky v 0hvězdičkovém ubytování Špicberky - plavba, v délce 11 nocí, v termínu neděle 3. červenec 2022 až středa 13. červenec 2022, letecká doprava za 43 dní. Strava je formou dle programu. Letní pobyt Norsko za 199000,- CZK od cestovní agentury Travelportal.

Země Františka Josefa - Dovolená Špicberky - Špicberky 2022

Země Františka Josefa

2.8. - 16.8.2022
Dle programu
Letecká

 
 
345 000 Kč

Dovolená 2022 - Špicberky v 0hvězdičkovém ubytování Země Františka Josefa, v délce 15 nocí, v termínu úterý 2. srpen 2022 až úterý 16. srpen 2022, letecká doprava za 73 dní. Strava je formou dle programu. Letní first minute pobyt Norsko za 345000,- CZK od cestovní agentury Travelportal.


Zobrazeno 1-3 z celkem 3 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Špicberky 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v letovisku Špicberky v Norsku 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Špicberky - Špicberky 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Norsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Norsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Norsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Norsku? Vybírejte pobyt v Norsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Špicberky 2022 nebo Špicberky 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Špicberky 2022 nebo First Minute Špicberky 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Špicberky levně nebo luxusní dovolená Špicberky.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Norsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Špicberky si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Norsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Norsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Norsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Špicberky. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Špicberky. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Špicberky, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Norsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Norska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Norsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Špicberky.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Norsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Norsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Špicberky za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Norsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Špicberky.

Zajímá vás jak draho je v Norsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Norsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Norsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Norska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Norsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Norska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Norsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Norskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.