Vyhledávání

Dovolená Oslo

Oslo - Easy Fly - Dovolená

Oslo - Easy Fly

15.10. - 18.10.2021
Snídaně
Letecká

 
7 890 Kč

Dovolená 2021 - Oslo v 3hvězdičkovém ubytování Oslo - Easy Fly, v délce 4 nocí, v termínu pátek 15. říjen 2021 až pondělí 18. říjen 2021, letecká doprava za 29 dní. Strava je formou snídaně. Podzimní last minute pobyt Norsko levně za 7890,- CZK od cestovní agentury Travelportal.

Hotel First Millennium - Dovolená

Hotel First Millennium

15.10. - 18.10.2021
Snídaně
Letecká

 
8 890 Kč

Dovolená 2021 - Oslo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel First Millennium, v délce 4 nocí, v termínu pátek 15. říjen 2021 až pondělí 18. říjen 2021, letecká doprava za 29 dní. Strava je formou snídaně. Podzimní last minute pobyt Norsko levně za 8890,- CZK od cestovní agentury Travelportal.

Hotel Scandic Solli - Dovolená

Hotel Scandic Solli

3.12. - 6.12.2021
Snídaně
Letecká

 
8 090 Kč

Dovolená 2021 - Oslo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Scandic Solli, v délce 4 nocí, v termínu pátek 3. prosinec 2021 až pondělí 6. prosinec 2021, letecká doprava za 78 dní. Strava je formou snídaně. Zimní first minute pobyt Norsko levně za 8090,- CZK od cestovní agentury Travelportal.

Hotel Anker - Dovolená

Hotel Anker

10.12. - 13.12.2021
Snídaně
Letecká

 
8 090 Kč

Dovolená 2021 - Oslo v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Anker, v délce 4 nocí, v termínu pátek 10. prosinec 2021 až pondělí 13. prosinec 2021, letecká doprava za 85 dní. Strava je formou snídaně. Zimní first minute pobyt Norsko levně za 8090,- CZK od cestovní agentury Travelportal.

To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le - Dovolená

To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 990 Kč

Rekreace na dovolené v Norsku v letovisku Oslo, v ubytovacím zařízení To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 12. května do neděle 15. května 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 238 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, který je aktuálně na prodej online v ceně 15990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Norsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, jaro 2021/2022, poznávací zájezdy.

To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le - Dovolená

To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le

12.5. - 15.5.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 990 Kč

Dovolená Norsko First Minute 2022 v lokalitě Oslo, v To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 12. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 15. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 238 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, v ceně 15990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Norska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, eurovíkendy.

To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z  - Dovolená

To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z

2.8. - 8.8.2022
Snídaně
✈ Praha

 
31 990 Kč

Rekreace na dovolené v Norsku v letovisku Oslo, Bergen, v ubytovacím zařízení To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. srpna do pondělí 8. srpna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 320 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu To nejlepší ze západního Norska + OSLO (letecky z , který je aktuálně na prodej online v ceně 31990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Norsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, léto 2021/2022, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le - Dovolená

To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le

8.9. - 11.9.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 990 Kč

Dovolená Norsko First Minute 2022 v lokalitě Oslo, v To nejlepší z Osla + PŘÍRODA OBLASTI NORDMARKA (le, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 11. září 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 357 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 15990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Norska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená, poznávací zájezdy.

To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le - Dovolená

To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le

8.9. - 11.9.2022
Snídaně
✈ Praha

 
15 990 Kč

Rekreace na dovolené v Norsku v letovisku Oslo, v ubytovacím zařízení To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 8. září do neděle 11. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 357 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu To Nejlepší Z Osla + Příroda Oblasti Nordmarka (Le, který je aktuálně na prodej online v ceně 15990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Norsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená, podzim 2021/2022, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-9 z celkem 9 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Oslo s garancí nejnižší ceny. Dovolená 2021/2022 a Last Minute Oslo. Nabídka zájezdů do norské destinace Oslo. Zájezdy All Inclusive. Ubytování v hotelech, apartmánech a bungalovech výhodně. Dovolená Oslo.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Norsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Norsku.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená Oslo žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Norsku? Proč si nevybrat pobyt v Norsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Oslo 2021 nebo Oslo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Oslo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Norsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Oslo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Norsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Norsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Norsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Oslo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Oslo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Oslo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Norsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Norska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Norsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Oslo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Norsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Norsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Oslo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Norsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Oslo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Norska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Norsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Norska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Norsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Norskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.