Vyhledávání dovolené v Norsku

Ceny v Norsku

Jak draho je v Norsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Norsku? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Norsku v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Norsko.

Ceny v Norsku
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety79 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety89 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety206 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety279 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety358 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety381 Kč
Taxi v pracovní den - cena za 1 km doprava79 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava221 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava1803 Kč
Džus nealkoholické nápoje33 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje56 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje76 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje102 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1107 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv2464 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2601 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2951 Kč
Ryby v konzervě potraviny10 Kč
Višně, třešně potraviny25 Kč
Brambory 1 kg potraviny28 Kč
Rostlinný olej potraviny33 Kč
Kiwi potraviny41 Kč
Mléko 1 l potraviny43 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny43 Kč
Mango potraviny46 Kč
Okurka potraviny48 Kč
Hlávkový salát potraviny51 Kč
Ananas potraviny53 Kč
Meloun potraviny56 Kč
Květák potraviny56 Kč
Zmrzlina potraviny58 Kč
Jablka 1 kg potraviny58 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny64 Kč
Banány potraviny64 Kč
Rýže 1 kg potraviny66 Kč
Sušenky potraviny66 Kč
Meruňky potraviny66 Kč
Chléb 500 g potraviny69 Kč
Rajčata 1 kg potraviny79 Kč
Chléb potraviny79 Kč
Hranolky potraviny79 Kč
Nektarinky potraviny81 Kč
Hroznové víno potraviny89 Kč
Vejce 12 ks potraviny94 Kč
Jahody potraviny97 Kč
Tmavá čokoláda potraviny99 Kč
Broskve potraviny107 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny114 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny152 Kč
Sýr 500 g potraviny152 Kč
Jogurt potraviny213 Kč
Krevety potraviny218 Kč
Sýr 1 kg potraviny257 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny305 Kč
Kotleta potraviny343 Kč
Těstoviny potraviny353 Kč
Slanina potraviny414 Kč
Koblihy restaurace81 Kč
Cappuccino restaurace102 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace193 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace203 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace254 Kč
Míchaný nápoj restaurace305 Kč
Lasagne restaurace389 Kč
Ryba restaurace406 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace414 Kč
Steak restaurace472 Kč
Polední menu v centru restaurace483 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace686 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace1102 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace1321 Kč
Vyhledávání dovolené v Norsku

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Norsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Norsku? Ceny v Norsku.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Norsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Norsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Norsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Norsku? Vybírejte pobyt v Norsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Norsko 2022 nebo Norsko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Norsko 2022 nebo First Minute Norsko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Norsko levně nebo luxusní dovolená Norsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Norsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Norsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Norsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Norsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Norsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Norsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Norsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Norsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Norsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Norska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Norsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Norsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Norsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Norsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Norsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Norsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Norsko.

Zajímá vás jak draho je v Norsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Norsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Norsku.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Norska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Norsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Norska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Norsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Norskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.